Mononukleóza

Nepříjemná potvůrka, která si na nás ale nepřijde. Společně ji porazíme.

Cvičení

Vše, co se týká mononukleózy. Prevence, propuknutí, léčení, dieta, zkušenosti s doktory, reaktivace a případné následky.

Cvičení

Příspěvekod veruska » úte 07. led 2014 19:44:46

Dobrý den,
Chci se zeptat, co by se mohlo stát, když začnu cvičit po 2,5 měsících od normalizace jaterních testů (nikoliv od propuknutí nemoci). V půlce února jdu na poslední testy a koncem února to budou 3 měsíce. Pokud budou testy ok, mohu začít cvičit, nebo už i dříve před testy?
veruska
 
Příspěvky: 3
Registrován: úte 07. led 2014 19:38:00

Re: Cvičení

Příspěvekod Vláďa » čtv 16. led 2014 0:11:01

Dobrý den,
2,5 měsíce po normalizaci jaterních testů by to podle mě mělo být v pohodě. Řekl bych, že začít zvolna a poslouchat tělo, jestli neprotestuje. Když nebude protestovat, tak dobrý.
Vláďa
Administrátor
 
Příspěvky: 23
Registrován: sob 02. úno 2013 14:42:33
WWW: http://mononukleoza.ajgl.cz

Re: Cvičení

Příspěvekod veruska » čtv 16. led 2014 8:58:43

Dobře, uvidíme. Již funguji úplně bez problému, při občasném dobíhání mhd taktéž nemám problém :-D Jde o to, že mám vlastního koně a ráda bych se o něj začala starat už i sama. Sem tam si na něj sednu a zajezdím těch 5-10 minutek a krom toho, že moje fyzička už není jako dřív :-D se cítím naprosto v pohodě. Unavená se necítím, nic mě nebolí apod. Tak začnu pěkně pomaloučku a uvidíme :-)
veruska
 
Příspěvky: 3
Registrován: úte 07. led 2014 19:38:00

Re: Cvičení

Příspěvekod veruska » pon 15. pro 2014 17:34:08

Po roce naprosto v pohodě, mám za sebou s koněm mimořádnou závodní sezonu, jaterní testy prý jako miminko :-D tak mě vyhodili s tím, že co tam vůbec ještě dělám :-D A momentálně jsem ve sportovní přípravě na bikini fitness na příští rok, takže ani sportovní strava a režim žádnou škodu nedělá ;-)
veruska
 
Příspěvky: 3
Registrován: úte 07. led 2014 19:38:00


Zpět na „%s“ Mononukleóza

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti

cron