Mononukleóza

Nepříjemná potvůrka, která si na nás ale nepřijde. Společně ji porazíme.

Kdy mohu začít pít (alkohol)?

Vše, co se týká mononukleózy. Prevence, propuknutí, léčení, dieta, zkušenosti s doktory, reaktivace a případné následky.

Kdy mohu začít pít (alkohol)?

Příspěvekod Bubi720 » pát 07. úno 2014 16:58:11

Zdravím, chci se zeptat jak je to s tím zákazem alkoholu, měl jsem mononukleózu od prosince 2013 a do 20.ledna 2014 jsem měl nařízenou dietu, teďka mi vyšli už po 2. testy Ok. Tak se chci zeptat, zda si můžu dát nějaký to pivo (o víkednu)?
Bubi720
 
Příspěvky: 1
Registrován: pát 07. úno 2014 16:53:03

Re: Kdy mohu začít pít (alkohol)?

Příspěvekod Vláďa » sob 08. úno 2014 23:40:35

Abych se přiznal, tenhle typ dotazu mě moc nebaví. Všichni víme, že: "Alkohol je špatný, ááááno!" Ale stejně se najde spousta jedinců (nic osobního co se týče tohoto konkrétního dotazu), kteří pokládají otázky "Kdy můžu začít chlastat?" a "Kolik toho můžu vypít?", případně smlouvají (a to je snad úplně nejhorší), že dvě pivka jsou ještě oukej, no a možná i nějakej ten panáček, to přece taky nemůže uškodit... Chci říct, že alkohol je jen a jen váš byznys, vaše zdraví, vaše zodpovědnost, uvažte sami, jak s nimi nejlíp naložit. Jestli vás zajímá, jak jsem to měl já, tak mononukleóza vypukla v září, první pivo jsem měl v lednu. Bylo jedno a cítil jsem se po něm... ehm asi tak jako po jednom pivu.
Vláďa
Administrátor
 
Příspěvky: 23
Registrován: sob 02. úno 2013 14:42:33
WWW: http://mononukleoza.ajgl.cz


Zpět na „%s“ Mononukleóza

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti

cron