Mononukleóza

Nepříjemná potvůrka, která si na nás ale nepřijde. Společně ji porazíme.

Mám, nebo nemám jít k lékaři?

Vše, co se týká mononukleózy. Prevence, propuknutí, léčení, dieta, zkušenosti s doktory, reaktivace a případné následky.

Mám, nebo nemám jít k lékaři?

Příspěvekod Karel N. » ned 02. bře 2014 8:22:31

Dobrý den, dnes ráno jsem se probudil a když jsem koukl do zrcadla, měl jsem trochu nateklé oči. Mezi hlavní příznak mé mono byly právě nateklé oči, proto se ptám, jestli to může být tím že je tato nemoc nevyspitatelná, nebo dělám něco špatně ale už mám všechny testy v normálních hladinách a dietu mám také povolnější, proto je mi to divné. Mám navštívit lékaře?
Děkuji.
Karel N.
 
Příspěvky: 1
Registrován: ned 02. bře 2014 8:14:18

Re: Mám, nebo nemám jít k lékaři?

Příspěvekod Vláďa » čtv 08. kvě 2014 23:23:18

Tak hlavně bych nepanikařil. Kvůli trochu oteklým očím letět rovnou k lékaři asi není nutné, alespoň chvíli bych počkal, jak se to bude vyvíjet dál.
Vláďa
Administrátor
 
Příspěvky: 23
Registrován: sob 02. úno 2013 14:42:33
WWW: http://mononukleoza.ajgl.cz

Re: Mám, nebo nemám jít k lékaři?

Příspěvekod viki159 » stř 14. kvě 2014 14:37:25

Dbrý den chtěla bych se zeptat mám v ustech bylo žluty povlak natekle uzliny mám podezření na mono ale nemam horečku a jen občas me picha v pravem boku u žeber je možne že de o mono s nikym kdo mel mononukleozu jsem nebyla v kontaktu :?: :?: :?: :?: :?:
viki159
 
Příspěvky: 1
Registrován: stř 14. kvě 2014 14:28:26

Re: Mám, nebo nemám jít k lékaři?

Příspěvekod Vláďa » ned 18. kvě 2014 16:03:02

Z těchto příznaků snad ani nemůžete usuzovat na mononukleózu. Jestli to je ona, pak je třeba jít k lékaři a udělat testy přímo na ni, protože jedině ty mononukleózu potvrdí nebo vyvrátí.
Vláďa
Administrátor
 
Příspěvky: 23
Registrován: sob 02. úno 2013 14:42:33
WWW: http://mononukleoza.ajgl.cz


Zpět na „%s“ Mononukleóza

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti

cron