Mononukleóza

Nepříjemná potvůrka, která si na nás ale nepřijde. Společně ji porazíme.

dotaz na mononukleozu

Vše, co se týká mononukleózy. Prevence, propuknutí, léčení, dieta, zkušenosti s doktory, reaktivace a případné následky.

dotaz na mononukleozu

Příspěvekod velkejlulin » pát 17. čer 2016 1:49:35

dobry potreboval bych trochu poradit.ted mi byla zjistena mononukleoza.podle vseho bych tipoval ze jsem kni prisel asi pred 8 roky.tehda mi nebrali krev takze ji nemohli zjistit na infekcnim jsem nebyl.posledni 4 roky pocituji tezkou unavu bolesti zat.trochu mi kolabovalo srdicko nepravidelnej tep.bolesti na plicich.spatne dychani.kazdy den mam krece v chodidlech nebo brisni aji na cele.nemuzu magnesko ,je to jedine na co jsem alergicky.na vic se mi delaji bulky treba nana rameni .po pazi.bolesti strev.problemi s jicnem.mam fyzicky narocnou praci.takze nejaky odpocinek u me nehrozi,a nemuzu si dovolit nechodit do prace.je mozne ze je to vse jen kvuli te mononukleoze? nejaka rada co by me trochu spravilo.v 31 letech jsem rozbitej jak nejakej dedula.hodne jsem sportoval ale ted jsem 5 hodin v praci a hotovo.prijdu domu a jsem tak unavenej ze si muzu jit tak akorat lehnout.je to mozne ze mi to po tolika letech ted zacina davat na prdel?stres jasny mate nekdo mistra nebo sefa kterej vam nepije krev?nasim taky je zbitecne rikat at chvilku vysadijou ze potrebuju trochu klid.to jako kdyz mluvite do zdi.kazda rada dobra protoze mi neni moc fajn dekuji..
velkejlulin
 
Příspěvky: 1
Registrován: pát 17. čer 2016 1:33:50

Re: dotaz na mononukleozu

Příspěvekod Ctverko » stř 14. pro 2016 13:59:31

Dobry den, podle toho co pisete jste uz jednou nohou v hrobe a asi by bylo na case napsat parte. Ne myslim to vazne. Zmente praci, odstehujte se klidne i za ni. Fyzicky se setrete, odpocivejte kdy to jen jde, davat pozor na životosprávu, nepit alkohol... inu pokud budete tvrdit ze nemuzete nebo to nejde lzete sam sobe a kopete si svuj vlastni hrob.

S pozdravem

Ctverko
 
Příspěvky: 1
Registrován: stř 14. pro 2016 13:43:46


Zpět na „%s“ Mononukleóza

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti

cron